• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро металик, одговара на 2013 година- Форд Бик

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро металик, одговара на 2013 година- Форд Бик

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Со заложба да им обезбедиме на клиентите широк спектар на компоненти со висок квалитет на замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиумска алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 х 8, 39мм, 5 двојни портпари, 5 лаг, шема на завртки од 4,5 инчи, сите светли сребрени метални. Тоа одговара на вашиот Форд Бик 2013-2019. 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро металик, одговара на 2013-2019 Форд Бик го преиспита тркалото за алуминиумска алуминиумска алуминиумска алуминиум. Големина : 18x8. Офсет : 39мм. Модел на завртки : 5x4.5. Сребро. Се вклопува во 2013-2019 Форд Бик. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не се потребни дупчење или модификации за инсталација. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата