• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полиран W сребрен џеб, се вклопува во 2011 година- Доџ Дуранго

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полиран W сребрен џеб, се вклопува во 2011 година- Доџ Дуранго

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 20 x 8, 5 V портпари, 5 LUG, 5 -инчен образец на завртки, полиран со сребрени џебови. Тоа одговара на вашиот Dodge Durango 2011-2013. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 20 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полиран w/сребрен џеб, одговара на 2011-2013 Доџ Дуранго 20 x 8, 5 v портпароли, 5 лаг, 5 инчи шема на завртки, полиран со сребрени џебови, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата