• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро полно лице, се вклопува во 2004 година- Понтијак ГТО

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро полно лице, се вклопува во 2004 година- Понтијак ГТО

Buyers rating:
DEN 1599.84

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 17 x 8, 5 портпари, 5 лагли, шема на завртки од 115мм, сребро на целото лице на сребро. Тоа одговара на вашиот 2004-2006 Pontiac GTO. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро полно лице, одговара 2004-2006 Понтијак GTO 17 x 8, 5 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 115мм, сребро на сребро полно лице, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата