• Ново
Нова стандардна заменска подлога за заден браник, се вклопува во 2005 година- Тојота Такома

Нова стандардна заменска подлога за заден браник, се вклопува во 2005 година- Тојота Такома

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден заден заден заден чекорен чекори на браник. Тој е дизајниран да ја замени постојната подлога за чекори на браникот. Тоа одговара на вашата 2005-2015 Toyota Tacoma. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI Нова стандардна замена на задниот браник за чекори, се вклопува во 2005-2015 Toyota Tacoma изработена од пластика. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата