• Ново
6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, се вклопува во 1992 година- Парк Авенија Буик

6. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, се вклопува во 1992 година- Парк Авенија Буик

Buyers rating:
DEN 1287.84

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 6,5, 15 слотови, 5 LUG, шема на завртки од 115мм, без изрез за централното капаче, сребро. Тоа одговара на вашата авенија „Буик Парк“ од 1992-1996 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 6,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро, вклопува во 1992-1996 година Буик Парк Авенија 16 x 6,5, 15 слотови, 5 лаг, шема на завртки од 115мм, без изрез за централно капаче, сребро, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во изборот : 1992-1999 Buick Lesabre 1992-1998 Buick Park Avenue и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нова стандардна замена на предната страна на возачот од надворешната решетка за капакот на браникот, се вклопува во 2004 година-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нова стандардна замена на предната страна на возачот од надворешната решетка за капакот на браникот, се вклопува во 2004 година-

With a Serioand Unwavering Commitment to Providing Customers a Broad Range of High Quality Replacement Components, Equipment, and Parts to Repair and Accessorize Their Automobiles, Trucks, a

DEN 1550.40