• Ново
Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиумска алуминиум, полирано, се вклопува во 2010 година- Chevrolet Camaro

Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиумска алуминиум, полирано, се вклопува во 2010 година- Chevrolet Camaro

Buyers rating:
DEN 7806.88

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 19 x 8, 5 портпари, 5 LUG, 120мм шема на завртки, полирани. Тоа одговара на вашиот Chevrolet Camaro 2010-2015. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 19 x 8 Преиспитано тркало од алуминиум ОЕМ алуминиум, полирано, одговара 2010-2015 Chevrolet Camaro 19 x 8, 5 портпари, 5 LUG, 120 mm Bolt Model, полиран, изработен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата