• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, изработено темно јаглен металик, вклопува - Киа Форте

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, изработено темно јаглен металик, вклопува - Киа Форте

Buyers rating:
DEN 685.44

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 17 x 7, непознато офсет, 5 двокреветни зборувани, 5 обетки/лагли 4,5 шема на завртки, машински метален со темни јаглен. Тоа одговара на вашата 2019-2021 Киа Форте. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 17 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински метален јаглен, вклопува 2019-2021 Kia Forte 17 x 7, непознат офсет, 5 двојно зборувано, 5 lug 4,5 шема на завртки, изработен металик со темни јаглен, изработена од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата