• Ново
Нова стандардна замена на левиот аспиратор, се вклопува во 2007 година- Тојота Ками

Нова стандардна замена на левиот аспиратор, се вклопува во 2007 година- Тојота Ками

Buyers rating:
DEN 652.48

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден склоп на придружба на аспираторот за замена на аспираторот, изградено во САД Модели. Тој е дизајниран да ја замени постојната шарка на аспираторот. Тоа одговара на вашата 2007-2011 Тојота Ками. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai Нова стандардна замена на возачот на возачот на страната на аспираторот, одговара на 2007-2011 Toyota Camry USA изградени модели, изработени од челик. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2007-2011 Toyota Camry и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата