• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, бавно изработено и сјајно црно, се вклопува во 2015 година- Форд Фокус

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, бавно изработено и сјајно црно, се вклопува во 2015 година- Форд Фокус

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 18 x 8, 5 поделени поделени, 5 лагли, шема на завртки од 4,25 инчи, бавно машинско и сјајно црно. Тоа одговара на вашиот Ford Focus 2015-2018. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 8 Преиспитано тркало од алуминиум ОЕМ алуминиум, бавно изработено и сјајно црно, се вклопува во 2015-2018 Форд Фокус 18 x 8, 5 Сплит, постепено, 5 lug, 4,25 инчи, шема на завртки, бавно машинско и сјајно црно, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата