• Ново
Нов стандарден панел за рокер на возачот за замена, се вклопува во 1999 година- пикап на Ford SuperDuty

Нов стандарден панел за рокер на возачот за замена, се вклопува во 1999 година- пикап на Ford SuperDuty

Buyers rating:
DEN 1875.68

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден рокер панел за возач на возачот, лизгање Тип, модел на супер должност на екипажот, 80,5 x 7 x 2.4. Тој е дизајниран да го замени постојниот рокер панел. Тоа одговара на вашиот пикап од 1999-2016 Форд Супердујт. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai Нов стандарден возач на возачот на возачот на возачот, Fits 1999-2016 Ford Super Duty Pickup Slip-on Type, модел на супер должност на екипажот, 80,5 x 7 x 2,4, изработен од челик. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 1999-2015 Ford F250 1999-2015 Ford F350 2000-2005 Ford Excursion 2011-2015 Ford F450 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата