• Ново
39 39 18 Антички Месинг, Жица Работа-Кафе Маса

39 39 18 Антички Месинг, Жица Работа-Кафе Маса

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Класична Елеганција Жица Работа Кафе Маса. Оваа Уникатна Рачно Изработена Маса е Вистинско Уметничко Дело. Деталниот Врв е Прекрасен Приказ На Рачно Ткаени Златни Жици Заштитени со Стаклен Врв. Атрактивната Основа Е Елегантна Едноставност во Споредба со Нејзиниот Врв. 39" х 39" х 18 " Антички Месинг, Жица Работа-Кафе Маса.

Карактеристики

Производи во категоријата