• Ново
Дрвена Масичка За Кафе Со Карирани Обрасци За Огледало, Сребро-Салторо Шерпи

Дрвена Масичка За Кафе Со Карирани Обрасци За Огледало, Сребро-Салторо Шерпи

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Дрвена Масичка За Кафе со Карирани Вметнувања Во Огледало, Сребрено - Салторо Шерпи Внесува впечатлив шарм во вашиот простор за живеење со вградување на ова прекрасно парче мебел. Оваа масичка за кафе во современ стил е изградена цврсто од композитно дрво и доаѓа со прекрасни вметнувања во огледало во сребрена завршница. Совршено централно парче за да додадете слава на вашиот внатрешен дизајн. Може да ги постави вашите пијалоци, списанија и украсни предмети за вас. Оваа масичка сигурно ќе ја подобри целокупната decетика на вашиот домашен декор. Предупредување : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи Формалдехид, за кој Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак или вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на .Спецификации : Тип На Производ-Тапациран Кафе-Вклучени Нодроери-Вклучени Се Носелови-Номироред-Носхелвинг-Вклучени Нокабинети-Вклучено Е Ностоража-Нобазен Тип-Блоктреј Топ-Нотоп Форма-Правоаголна Кралица Ана Нозе-Нико Тркала-Не е Вклучен Број На Маси-1топ Дизајн-Дрвоекстендибилен-Ноит се состои од 1 масичка само оваа правоаголна обликувана Масичка За кафе Акцентирана Со Прекрасни Вметнувања Во Огледало.Рамката е издржливо изградена од композитно дрво и има сребрена завршница.Вкупни Димензии : 24 инчи Во Должина x 39 инчи во Ширина x 19 инчи во Висина совршено парче мебел за поставување во вашата дневна област и збогатување на вашиот домашен декор се состои само од 1 масичка за кафе. Оваа масичка за кафе во правоаголна форма е нагласена со прекрасни вметнувања во огледало. Рамката е издржливо изградена од композитно дрво и има сребрена завршница. Вкупни Димензии : 24 инчи Во Должина x 39 инчи во Ширина x 19 инчи Во Висина. Совршено парче мебел за поставување во вашата дневна област и збогатување на вашиот домашен декор. Земја На Потекло : Кина. Боја : Сребрена. Материјал : Огледало Композитно Дрво.

Карактеристики

Производи во категоријата