• Ново
Нова стандардна заграда за предните регистарски таблички за замена, одговара 2017 година- Крајслер Пацифик Ван

Нова стандардна заграда за предните регистарски таблички за замена, одговара 2017 година- Крајслер Пацифик Ван

Buyers rating:
DEN 6583.36

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден заграда за предните регистарски таблички за замена. Тој е дизајниран да ја замени постојната регистарска табличка BRKT. Тоа одговара на вашата 2017-2020 година Крајслер Пацифик Ван. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна заграда за предните регистарски таблички за замена, одговара на 2017-2020 Крајслер Пацифик Ван без монтирање на хардвер, изработен од полипропилен. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2017-2020 Крајслер Пацифик и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата