• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, хром, се вклопува во 2006 година- Chevrolet Trailblazer

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, хром, се вклопува во 2006 година- Chevrolet Trailblazer

Buyers rating:
DEN 5759.68

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 20 х 8, 46мм, 6 портпари, 6 лаг, шема на завртки од 5 инчи, хром. Тоа одговара на вашиот Chevrolet Trailblazer од 2006-2009 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 20 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, хром, одговара на 2006-2009 Chevrolet Trailblazer 20 x 8, 46mm Офсет, 6 погледи, 6 лаг, 5 инчи, шема на завртки, хром, изработена од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во изборот : 2006-2009 Chevrolet Trailblazer 2008-2009 GMC пратеник и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата