• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински W јаглен, одговара на 2003 година- Гранд Маркис на Меркур

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински W јаглен, одговара на 2003 година- Гранд Маркис на Меркур

Buyers rating:
DEN 3121.92

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 16 х 7, 54мм, 9 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 4,5 инчи, машински со јаглен. Тоа одговара на вашиот 2003-2005 Меркур Гранд Маркис. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско W/јаглен, одговара на 2003-2005 г. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2003-2005 Меркур Гранд Маркис и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата