• Ново
Алуминиумска легура на алуминиумот Каи го преиспита ОЕМ тркалото, машинско и темно сребро металик, се вклопува - Mercedes E300

Алуминиумска легура на алуминиумот Каи го преиспита ОЕМ тркалото, машинско и темно сребро металик, се вклопува - Mercedes E300

Buyers rating:
DEN 5759.68

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 х 8, 43мм, 5 лаг, 5 зборувани, шема на завртки од 112мм, машински и темно сребро металик. Тоа одговара на вашата 2017-2019 Mercedes E300. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и темно сребро металик, одговара 2017-2019 Mercedes E300 18 x 8, 43mm Офсет, 5 Lug, 5 Spoke, 112mm Bolt Model, Machined and Dark Silver Metallic, направен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата