• Ново
Модвеј Липа 36 Тркалезна Вештачка Мермерна Масичка За Кафе Со База На Статив Во Бело Орев

Модвеј Липа 36 Тркалезна Вештачка Мермерна Масичка За Кафе Со База На Статив Во Бело Орев

Buyers rating:
DEN 1206.08

Износ

Како одраз на беспрекорна органска форма и безвременска форма, Табелата Липа стана симбол на модернизмот во текот на изминатите 60 години. Пред неговото ослободување, домовите беа исполнети со незгодни остатоци од индустриско време одамна поминато. Но, за да напредуваат во новиот свет, домовите прво мораа да преминат од традиционалната квадратна маса, во парче што означува напредок. Пресврт на оригиналниот дизајн, оваа масичка за кафе има тркалезен фурнир ОД ОРЕВ мдф врв на масата лакиран со завршница отпорна на гребење и основа на статив со заострени нозе за шпилка обоени со ореви. Оваа изведба На Липа е масичка која е совршена за дневната соба, просторијата за одмор или домашната канцеларија. МОДЕРНА МАСА ОД СРЕДИНАТА на ВЕКОТ-дефинирачко парче, карактеристичниот изглед И минималистичката силуета На Липа се надополнети со неговата органска форма, создавајќи иконска масичка со современ пресврт. ФУНКЦИОНАЛЕН СТИЛ-Идеален За дневна соба, простор за седење во спална соба или канцеларија, модерната масичка може да се пофали со ретро изглед кој е забавен и функционален. Воведете шик мода од средината на векот во просторот за живеење. ТРАЈНА КОНСТРУКЦИЈА-Дизајнирана за секојдневно, тркалезниот фурнир од ОРЕВ мдф маса има издржлив лакиран финиш и се наоѓа на врвот на основата на статив со заострени нозе обоени со ореви. ТРКАЛЕЗНА МАСИЧКА ЗА КАФЕ-Освежете го вашиот декор со оваа разноврсна акцентна маса од средината на векот, прекрасен додаток на различни декори од модерни до современи.

Карактеристики

Производи во категоријата