• Ново
Не. Квин Цветни Чипка Чиста Прачка Џеб Завеса Панел, Гулаб Греј, 58х84

Не. Квин Цветни Чипка Чиста Прачка Џеб Завеса Панел, Гулаб Греј, 58х84

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

918 Квин Завеса Панел во гулаб греј е елегантен жаккард чипка завеса панел со атрактивен фестониран дното и рабовите за деликатен изглед. Традиционален проегирен панел со достапен врвен третман на валанс. Продадени како индивидуални панели со димензии 58" ширина за 84 " должина. Внимателно измерете пред да ја изберете саканата големина и количина. Машинско перење ладно на нежен циклус. Користете белило без хлор кога е потребно. Исушете се на тивок оган, користејќи ладно железо по потреба. Нежен цветен дизајн на чипка. Нежно ја филтрира светлината додека ја подобрува приватноста. Дизајнот на џебот на прачката овозможува лесно закачување на стандардна прачка за завеси. Машина за перење. 918 Алисон Валанс на двојна прачка за целосен изглед. Панели се продаваат поединечно. Внимателно мерете пред купувањето. (Карактеристики на сликата 2 панели). Завеса прачка не се вклучени. Можеби ќе биде потребна двојна прачка за слоевитост.

Карактеристики

Производи во категоријата

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бе�

DEN 157.92
Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33
Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84