• Ново
Skearow-Сет Ѕвездена Ноќ Voile Прозорец Завеса Слот Врвот Проѕирна Прозорец Завеса Прачка Џеб Тул Завеса Валанс За Дневна Соба Стил C 2pc-W: 30 H: 65

Skearow-Сет Ѕвездена Ноќ Voile Прозорец Завеса Слот Врвот Проѕирна Прозорец Завеса Прачка Џеб Тул Завеса Валанс За Дневна Соба

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Чиста Завеса На Воил : Џеб За Прачки Транспарентност : Шермонтирање : Монтиран На Ѕид : Модерна Соба : Кујна,Спална Соба,Дневен Циматеријал : Полиестерпетер : Градиент, Ѕвезден Принт Боја : Како Што Покажува Сликата Големина (Wx H) : W : 24"x H : 59"W : 30"x H : 65"W : 33"X H : 83"W : 41x H : 91"W : 51"X H : 63"W : 51"X H : 83"W : 51"X H : 94"Карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен занает и издржлив материјал, тоа е сосема нова завеса со долг работен век, но може да се измие со вода, што е лесно за одржување.2. Прекрасен Изглед : Создадете мек и свеж изглед, облечете го вашиот прозорец со овие проегирни завеси со текстура на лен.3. Погоден е за дневна соба, спална соба, кујна и други простории.4.Лесно За Нега : машина/рачно перење само во ладна вода, нежен циклус, сушење на ниско ниво, без белење, пеглање со ниска температура.Вклучен пакет : 2 x Проѕирни Завеси За Воил : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Стил : чистите третмани со прозорци на Воил изгледаат одлично во секој стил на дом, било да е тоа традиционална или модерна куќа на фарма, нудејќи лесно, воздушно чувство што го омекнува амбиентот на просторијата. Материјал : ленен изглед проегирните завеси се изработени од луксузна полиестерска ткаенина со јасна текстура и се поинтересни од обичното традиционално чисто предиво. Едноставен И Елегантен Роман И Модерен : Нежно филтрирајте ја суровата сончева светлина и оставете го ветрето да тече низ прозорецот.но, доволно густа за да ја донесе спалната соба,лесен,воздушен и интимен изглед за вашата кујна, живеење. Лесно За Нега : машина за перење Во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. Топло железо и сушење на ниски температури. Повеќе Прилики : чистите завеси може да се користат за дневна соба,спална соба,детска соба,расадник,трпезарија, кујна и врата. завесите ќе ја осветлат вашата соба со живописни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бе�

DEN 157.92
Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52
Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68
Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68