• Ново
Цветни Чипка Светлина Филтрирање Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Воил Кафе Валанс 12 х59

Цветни Чипка Светлина Филтрирање Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Воил Кафе Валанс 12 х59

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

ве молиме запомнете : продадени како едно парче. материјал : полиестер. боја : бела. големина : 59 "x12" (150x30cm). дизајн : чиста завеса воил. патер : везени цветни. ременот за завеси не е вклучен. Рачно изработени цветни везови чиста проѕирна воил завеса од тул прозорец валанс.Романтична Цветна Завеса За Везење Создадете Топла Атмосфера во Вашиот Животен Простор. Тоа Везови Цветни Дизајн, кој е повеќе костум За Лето И Пролет Кујна Соба,Шиење Соби, Бања И Многу Повеќе. Направете го вашиот дом посвеж, Исто Така Совршен Подарок За Загревање На Куќата и Празнични Подароци за вашите пријатели, Родители и соседи,основното непце во боја е бело, што овозможува лесно спарување со внатрешен Декор. Смрека вашиот дом со некои нови свежи и сончеви дизајни. Декоративната завеса е Дизајнирана со лесни материјали за чипка за нега за одржување без напор. Чипка чиста воил завеса панел има цветен дизајн ткаени со висококвалитетни теми. Прекрасниот панел за завеси во стилот на земјата го прави исто така добра декорација на прозорецот, ќе ве натера собата да има подобра атмосфера, попривлечна. Можете да го користите каде и да сакате, вклучувајќи кујна, кафуле, дневна соба, спална соба, бања, расадник итн. Исто така може да се користи како кујна кафе завеса, прозорец завеса, валанс панел или позадина за излогот дисплеј. 12" х59 " Завесата Воил Ви Овозможува Да Создадете Романтична Атмосфера во Вашиот Животен Простор. Тоа Везови Цветни Дизајн, И Шевовите Што Го Прави Одличен Избор За Кујна Соба,Шиење Соби, Бања И Многу Повеќе. Исто Така Совршен Подарок За Загревање На Куќата и Празнични Подароци за вашите пријатели, Родители и соседи,основното непце во боја е бело, што овозможува лесно спарување со внатрешен Декор. Завесата се однесува На Зима/Aut/пролет/Лето . Одличен роденден/Нова Година/Годишнина/Божиќ украсете, Смрека вашиот дом со некои нови свежи и сончеви дизајни. Декоративната завеса е Дизајнирана со лесни материјали за чипка за нега за одржување без напор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33
Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84