• Ново
Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле Ниво Кујна Валанс Бања Шамија Вио

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Buyers rating:
DEN 191.52

Износ

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна, Розова, Виолетова, Бела(Опционално) Големина (Wx H) : W : 39"x H : 28"/ 100cm*70cm W : 47"x H : 55"/ 120cm*140cm W : 59"x H : 51"/ 150cm*130cmw : 24"X H : 28"/ 60cm*70cmw : 35"X H : 24"/ 90cm*60cmfuetures : 1.Овој атрактивен валанс на прозорци може да се користи и виси лесно ,за да одговара на вашиот постоечки стил или нов што сакате да го пробате ,ја оживува секоја просторија во вашиот дом и го надополнува вашиот декор.2.Користете сами или со постојните завеси .3.За слој стилски употреба повеќе, користејќи сам течноста каскадни стил на овој валанс дава вашиот дом релаксирана повик чувство и изглед. 4.Или вашиот простор фаворизира е формално обичниот, модерниот или традиционалниот Пакет Вклучени : 1 Парчиња Валанс Завеси Само Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. ПОЛУ ПРОЕГИРНО : Помешани со специјални подебели и посветли нишки, овие валанси прикажуваат совршен проегирен изглед со шепот на сјај, создавајќи судир помеѓу рустикален и нежен. ДИЗАЈН НА ЏЕБ ЗА ПРАЧКИ : завесите за затемнување на џебот на прачката се конструирани со џеб од 3 инчи на врвот. Лесен за инсталирање и лизгање. ЛЕСЕН И ЛЕНЕН ИЗГЛЕД : лесната ткаенина ги прави валансите доволно проегирни за да се филтрираат во мека светлина, но сепак цврсто ткаени со суптилна текстура што го надополнува стилскиот ленен изглед. Создавање маглив лесен и воздушен изглед за спална соба, кујна, дневна соба, бања, перална, студио.. ИЗМЕШАЈТЕ и СОВПАЃАЈТЕ : Убаво го врамува горниот дел од прозорците. Исто така може да се меша со истиот модел и материјал лен изгледа ниво завеси од нашата продавница, создаде повеќе пристоен И уникатен Американски декорација на било кој од вашите прозорци и соби. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење во ладна вода, не избелувајте, исушете го ниско, пеглајте на најниско поставување доколку е потребно. Лесна употреба на лесна нега.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68
Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84
Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бе�

DEN 157.92