• Ново
Патка Реката Зора Фау Постелнина Кујна Завеса

Патка Реката Зора Фау Постелнина Кујна Завеса

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Внесете интерес и боја во вашата кујна со овој комплет кујнски завеси "Зора". Овој комплет од три дела е направен од полиестер за отпорност на собирање и долговечност. Фрлете ги овие завеси во машината за перење за практично чистење. Вклучува завеси од 2 нивоа : 29 'x 36' (секој) и Директно валанс : 58 'x 15' Бара стандардна или декоративна шипка за завеси и загради За закачување (не се вклучени) Лесно нега 3-парче сет машина за Перење - Без белило. Линија сув Материјал : Сите Полиестерски Стил : Секојдневен Модел : Нега На Ткаенина За Печатење На Животни : Боја На Машинско Перење : Сина, Тен, Сива, Зеленимензии : 15 инчи долги х 58 инчи широки х 5 инчи високи Вклучува 2 нивоа завеси : 29' х 36' (секоја) и Директно валанс : 58' х 15'. Бара стандардна или декоративна завеса прачка и загради за виси (не се вклучени). Лесна нега.

Карактеристики

Производи во категоријата

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33
Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68