• Ново
Одри Везени Прачка Џеб Завеса Валанс

Одри Везени Прачка Џеб Завеса Валанс

Buyers rating:
DEN 303.68

Износ

Третман на прозорци проѕирните завеси даваат лесен, романтичен и воздушен изглед на просторијата дозволувајќи сончева светлина да помине низ завесите. Ткаенината на проѕирните завеси создава уникатен третман на прозорци што ви овозможува да гледате надвор, но сепак овозможува приватност. За повеќето сопственици на домови ова е одлична карактеристика на проегирните завеси. Мала тежина чистите завеси се многу ефикасна алатка за украсување. Поради леснотијата на ткаенината, дозволете светлината да влезе во просторијата додека сеуште обезбедувате приватност. Тие можат да се користат и на многу други начини. Една од одличните квалитети за проѕирните завеси на воил е тие доаѓаат во широк спектар на бои и генерално се ефтини. Ова ви овозможува да ги користите во секоја соба од куќата без да го нарушите буџетот. Чистите завеси се многу лесни за инсталирање и ги прават одличен додаток во секоја просторија бидејќи можете да создадете дизајнерски изглед со малку напор. Секој пакет содржи еден (1) чиста прачка џеб завеса панел. Секој панел има димензии 54 W x 18 L. Машинско Перење Ладно, Сушење Суво Ниско. Вкупно покривање На Прозорецот од 54 W x 18 L.

Карактеристики

Производи во категоријата

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33