• Ново
Домашна Суштина Валери Полиестер Жакард Валанс Достапен Во Повеќе Бои

Домашна Суштина Валери Полиестер Жакард Валанс Достапен Во Повеќе Бои

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Додадете класичен допир на вашиот прозорец Со валери валанс. Прекрасниот ткаат од жакард е инспириран од ажуриран мотив на пејсли и е вткаен во комбинација од разни бои и навестување на платина. Цврста граница парче на дното го комплетира елегантниот изглед. Едноставно лизнете ја прачката за драперија низ џебот на прачката за да висат. Се вклопува до прачка со дијаметар од 1,25. Домашна Суштина Валери Полиестер Жакард Валанс : 50" х 18 " валанс. 1 прозорец валанс. Шема : жакард. 100 проценти полиестер. Грижа : ладно миење во машина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33
Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68