• Ново
Не. Џилијан Смачкана Воил Аскот Монистра Чиста Прачка Џеб Завеса Валанс, 51 x24

Не. Џилијан Смачкана Воил Аскот Монистра Чиста Прачка Џеб Завеса Валанс, 51 x24

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

918 Џилијан Завеса Валанс во сребрена сива боја носи софистицирана елеганција на горниот дел од вашиот прозорец со нежно монистра со фестониран дизајн. 918 Џилијан Завеса Валанс во сребрена сива боја за целосен изглед. Продадени како индивидуални валанси со димензии 51" ширина за 24 " должина. Координативните панели за завеси се продаваат одделно. Внимателно измерете пред да ја изберете саканата големина и количина. Машинско перење ладно на нежен циклус. Користете белило без хлор кога е потребно. Исушете ја на тивок оган. Не пеглајте. Смачкана проѕирна воилна ткаенина со ресни со монистра. Нежно ја филтрира светлината додека ја подобрува приватноста. Дизајнот на џебот на прачката овозможува лесно закачување на шипки за завеси со дијаметар до+". Машина за перење. Комплетирајте го изгледот со соодветни панели за завеси. Вклучува 1 единствен валанс. (Сликата покажува 3 валанси). Завеса прачка не се вклучени. Можеби ќе биде потребна двојна прачка за слоевитост.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52
Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68
Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84
Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бе�

DEN 157.92