• Ново
Домашна Суштина Тинејџерски Шелби Прачка Џеб Проегирен Прозорец Валанс

Домашна Суштина Тинејџерски Шелби Прачка Џеб Проегирен Прозорец Валанс

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Домашна Суштина Тинејџерски Шелби Прачка Џеб Проегирен Прозорец Валанс е разиграна специјална проегирна, со свилени исечени цвеќиња кои се прикачени на оваа мрежа проегирна. Цветовите со воздушни четки во нијанси на разиграна шема на бои имаат акценти со монистра и се расфрлани случајно низ чистата валанс. Се одликува со џеб од три инчи прачка за стандардна или декоративна прачка за драперија. Единечен панел со широка ширина мери доволно широк 52 инчи. Домашна Суштина Тинејџерка Шелби Прачка Џеб Проѕирен Прозорец Валанс : 52" х 18 " валанс. 1 прозорец валанс. Шема : цветни. 100 проценти полиестер. Грижа : ладно миење во машина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68