• Ново
Бел Мејсон САД, ООД. Елеганција Воил Слоевит Аскот Завеса Валанс 60 24

Бел Мејсон САД, ООД. Елеганција Воил Слоевит Аскот Завеса Валанс 60 24

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Бел Мејсон САД, ООД. Елеганција воил слоевит аскот валанс е прекрасен валанс кој е дизајниран да работи со секој декор. Валансите се со широка ширина со ширина од 60 инчи и должина од 24 инчи. Упатства за нега : ладно миење Во Машина. Нормален циклус. Измијте одделно. Користете благ сапун. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Користете топло железо доколку е потребно. Увезени. Произведено Во Кина. Содржината на ткаенината е 100% полиестер. Овој валанс е достапен во 14 живописни бои : Беж, Бисквит, Чоколадо, Цитрус, Кларет, Злато, Оникс, Розова, Жалфија, Чад Сина, Сребрена, Спа, Мандарина и Бела Боја. Елеганција валансите можат да бидат обесени самостојно или во комбинација со нашата елеганција панели : 60 "од : 63", 72", 84", 95", Нормален циклус; Измијте одделно; Користете благ сапун; Користете Само белило без хлор кога е потребно; исушете го сувото ниско; користете топло железо доколку е потребно• 100-Процентна проегирна полиестерска ткаенина• Увезена• Направена Во Кина• Достапна во 14 атрактивни бои : Беж, Бисквит, Чоколадо, Цитрус, Кларет, Злато, Оникс, Розова, Жалфија, Чад Сина, Сребрена, Спа, Мандарина И Бела• Може Да биде Координирани Со Нашите елеганција панели : 60" од : 63", 72", 84", 95", & 108"• сите предмети се продаваат одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бе�

DEN 157.92
Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52
Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84
Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68