• Ново
Гурманска Торта Сини Балони Торта Пресече Прва Година Концепт Прозорец Завеса Валанс Прачка Џеб

Гурманска Торта Сини Балони Торта Пресече Прва Година Концепт Прозорец Завеса Валанс Прачка Џеб

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Големина : 54х18 инчи и 54х12 инчи за ваш избор.Декоративен домашен акцент за прозорец.2.5 инчен џеб прачка. Одговара на секаков вид прачка до 2,5 инчи. Валансите не се затемнување.Машина перат во ладна вода, нежен циклус, не белилото, падне сува ниска, ладно железо ако е потребно.Се користи за покривање на повисокиот дел од прозорците, лесно мешајте се со вашата кујна, бања, перална, студио или каде и да сте ги користеле. Совршен избор за детска соба или сите мали прозорци. Големина : 54х18 инчи и 54х12 инчи за ваш избор. Дома Декоративни, Декорација дома прозорец. 2.5 инчен џеб прачка. Одговара на секаков вид прачка до 2,5 инчи. Валансите не се затемнување. Машина перат во ладна вода, нежен циклус, не белилото, падне сува ниска, ладно железо ако е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52