• Ново
Ахим Во Живо, Љубов, Смеа Прозорец Завеса Валанс-58х14

Ахим Во Живо, Љубов, Смеа Прозорец Завеса Валанс-58х14

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Во Живо, Љубов, Смеа Прозорец Завеса Валанс составува убави, печатени зборови и печатени ткаени карирани, сигурно ќе инспирира секоја соба.  Полиестерската ткаенина има суптилна ткаена текстура и може да се пере во машина.  Неговиот џеб од прачка од 1,5 инчи за лесна инсталација на која било стандардна или декоративна прачка, под еден инч во дијаметар.  Валанс мери 58 инчи на 14 инчи и е исто така достапен за купување како ниво и валанс сет. Ахим Во Живо, Љубов, Смеа Прозорец Завеса Валанс-58х14 прачка џеб 1,5 инчи. Вклучен е еден Валанс. Полиестер За Филтрирање На Светлина. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68
Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84
Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68