• Ново
Чипка Шуплива Валанс Пасторален Стил Лента Проѕирна Кратка Завеса За Кујна Кафе Прозорец Декорација 55 € 15.6

Чипка Шуплива Валанс Пасторален Стил Лента Проѕирна Кратка Завеса За Кујна Кафе Прозорец Декорација 55 € 15.6

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Опис На производот Големина На Производот 55 инчи ● H 15,6 инчи (140cm € 40 cm) W 55 инчи € H 19,7 инчи (140 cm € 50 cm) W 55 инчи x 23,6 инчи (140 cm € 60 cm) Карактеристики На Производот1. Чипка завеси се направени со рака. Шупливиот дизајн е извонреден и убав, што овозможува сончевата светлина да се дифузира во просторијата преку завесите.2. Пастирските половина завеси се свежи и природни, носејќи едноставна убавина во вашата соба. 3.Степенот на засенчување на полу-затемнување завеси е околу 40%. Доволно за да пропуштите природна светлина, ова исто така може да обезбеди одредена приватност за вашата соба.4. Овие валанси на прозорци имаат различни стилови и можат да се закачат на прозорците и вратите во спалната соба, дневната соба, кујната, бањата, кафулето, канцеларијата итн. Топло Совети 1. Не користете остри предмети за гребење на завесите, за да не ги оштетите завесите.2. Чисто рачно изработени и измерени, ве молиме разберете дека големината на производот може да има малку отстапување. 3.Машинско перење и рачно перење под 30€, нежно перење.Добро искуство за шопинг ви обезбедуваме добро искуство за купување, доколку имате какви било прашања, ние секогаш ќе бидеме тука за вас. ●Големина : W 55 инчи x 15,6 инчи(140cm € 40 см). Цената е само едно парче. Ве молиме разберете дека може да има мала грешка во големината. €Дизајн : шупливиот дизајн на завеси од чипка додава едноставнаesетика на завесите. Сончевата светлина може да се истури во шарени преку завесите. Пастирски стил : полу-завесите во пастирски стил се свежи и природни и се најдобриот избор за украсување на прозорците. ●Дизајн на џеб за прачки : горниот џеб за прачка може да биде опремен со прачка со дијаметар од околу 3 см, што е лесен за употреба. ●Користете сцена : може да се користи за украсување врати и прозорци во кујна, кафуле, бања, дневна соба, спална соба и канцеларија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33
Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52