• Ново
Низок Профил Завеси 50x Љубов Срце Стринг Прозорец Врата Делител Чиста Валанс Завеса Дома Декор

Низок Профил Завеси 50x Љубов Срце Стринг Прозорец Врата Делител Чиста Валанс Завеса Дома Декор

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

50х200см Љубов Срце Низа Завеса Прозорец Вратата Делител Чиста Завеса Валанс Опис Завеса панели.Користете ги на врати, прозорци или како разделувачи на простории.Големина 50смх200см.Можете да ги намалите во големина.Ако ви треба пополн изглед и повеќе гроздобер, купете 2 или повеќе по прозорец или врата во зависност од ширината.Лесно се вклопува, само лизнете столб/жица низ горниот таб и закачете.Извори од истата фабрика која ги снабдува познатите трговци со високи улици, но по мал дел од цената.Јас ги користам вистинските слики за моите огласи не каталог слики.Видете ги и моите други огласи за држачи за завеси за луксузни жици. На завесата на вратата и требаат 2 парчиња Комбинацијасодржина на пакетот : 1x Завеса На Прозорецот : Завесата Може да се користи како завеса на вратата, завеса на прозорецот или позадина за приказ на прозорецот на продавницата.Направете завеси, треба повеќе спојување точка боја прикажани во слики може да се покажува малку поинаква на вашиот компјутерски монитор, бидејќи монитори не се калибрирани исти. надеж разбирање ве Молиме внимателно прочитајте го воведот, особено големината, бојата, материјалот, мерките на претпазливост!. материјал : издржлив и нетоксичен. Секој производ е темелно и ригорозно тестиран. Како подароци за вашите семејства или пријател На Божиќ, Денот на Благодарноста,Денот На Вљубените, 4 јули, Денот На Мајките, Денот на Татковците, свадбите, роденденските забави, матурските забави, прославите, годишнините итн. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија;Градина. (домашен декор,подароци за затоплување на куќата нов дом,основни работи за домот,дозвола за декор на домот,декор за соба,украси за забави за дипломирање,декор за бања,декор на ѕид,декор за спална соба,декор за градина,канцелариски декор,roomетски декор за соба,украсни перници,декор за кујна,декор за дневна соба,декор за бохо,декор за roomетска соба,декор на отворено,килими за бања,организатор на бања,декор за бања,декор за спална соба,бања додатоци,соба декор decетски,дневна соба декор,бања полици).

Карактеристики

Производи во категоријата

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бе�

DEN 157.92
Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68
Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52