• Ново
Јипа Полу-Затемнување Кратка Завеса, Вратоврска Прозорец Завеси, Voile Кујна Валанс, Слот Врвот Кафе Кафе, Прачка Џеб Завеса Панел Светло Црвено 47.2 Ширина x55 Должина 2-?

Јипа Полу-Затемнување Кратка Завеса, Вратоврска Прозорец Завеси, Voile Кујна Валанс, Слот Врвот Кафе Кафе, Прачка Џеб Завеса

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Тип : Римска Завеса. Боја : Бела, Сива, Кларет, Црвена, Розова, Беж, Кафе, Црна, Виолетова, Темно Зелена, Каки (По Избор). Големина : 60х120см(23, 62х47, 24"), 80х120см(31, 50х47, 24"), 100х120см(39, 37х47, 24"), 120х120см(47, 24х47, 24"), 60х140см(23, 62х55, 12"), 80х140см(31, 50х55, 12"), 100х140см(39, 37х55, 12"), 120х140см(47, 24х55, 12"), 140х140см(55, 12х55, 12"). Материјал : Полиестер. Стил : Модерен. Дизајн : Џеб За Прачка. Формат : Јаже. Шема : Цврста Боја. Стапка На Засенчување : Полутранспарентна. Карактеристики : . 1. Класичната еднобојна боја работи добро со многу стил на украсување : модерен стил на фарма, француски стил на земја, рустикален/селски стил итн. 2. Отпорен на брчки, отпорен на влакненца и финтата. Долготрајната ткаенина всушност ќе омекне и ќе се подобри со повторено перење, а боите ќе ги задржат живописните бои низ годините на перење. 3. Завесата за врзување е едноделна завеса која вклучува две прилагодливи врски што можат да се прилагодат на висината што ја сакате. 4. Овозможува природна светлина н додека ви дава одредена количина на приватност, совршена за кујна, кафуле, бања, мансарда, подрум, канцелариска соба и други прозорци. Вклучен Пакет : . 1 х Завеса САМО (Прачка Не Е Вклучена). Известување : . 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-5 см поради рачно мерење. 2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! Материјал : 100% висококвалитетен полиестер, со добро текстура чувство, мазна. Род џеб завеса за прозорец црна надвор 80% 90% од сончевите светла, топлинска изолација и намалување на бучавата однадвор, ви обезбедуваат прилично и удобно опкружување за спиење во секое време. Ткаенина со висока густина, со прецизно обработка на производот, продукциите може да се користат долго време. Елегантна сенка за врзување со лента, лесна за подигнување нагоре или надолу, можете да ја прилагодите висината колку што сакате, тоа е добар избор за прозорец во спалната соба/прозорец во дневната соба/прозорец во кујната. Џебот на прачката се вклопува до 2" дијаметар декоративни завеса прачка, и се вклопува за речиси завеса прачка. Лесна нега и брзо сушење, машина или рачно перење. Богати големини и разни бои за избор. Големини : 60*120 см/24*47 инчи, 80*120 см/31*47 инчи, 100*120 см/39*47 инчи, 120*120 см/47*47 инчи, 60*140 см/24*55 инчи, 80*140 см/31*55 инчи, 100*140 см/39*55 инчи, 120*140 см/47*55 инчи, 140*140 см/55*55 инчи. Бои : Црна, Бургундска, Кафе, Сива, Темно Сина, Беж, Зелена.

Карактеристики

Производи во категоријата

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33
Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бе�

DEN 157.92
Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84