• Ново
Костен Лист Шема Прозорец Завеса Валанс Прачка Џеб Големина

Костен Лист Шема Прозорец Завеса Валанс Прачка Џеб Големина

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Големина : 54х18 ИНЧИ или 54х12 инчи.Ве молиме двојно проверете ја големината пред да ја купите.Декоративен домашен акцент за прозорец. Одговара на секаков вид прачка до 2,5 инчи. Валансите не се затемнување.Се користи за покривање на повисокиот дел од прозорците. Големина : 54х18 ИНЧИ или 54х12 инчи.Ве молиме двојно проверете ја големината пред да ја купите. Декоративен домашен акцент за прозорец. Одговара на секаков вид прачка до 2,5 инчи. Се користи за покривање на повисокиот дел од прозорците.

Карактеристики

Производи во категоријата

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33
Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68