• Ново
Goory Кратки Завеси Валанс Завеси Декор Дома Директно Термички Печатени Grommet Дневна Соба Половина Прозорец Завеса Црна *16 Grommet

Goory Кратки Завеси Валанс Завеси Декор Дома Директно Термички Печатени Grommet Дневна Соба Половина Прозорец Завеса Црна *16

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестеркол : Како Што Покажува Сликата Карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен занает и издржлив материјал, тоа е сосема нова завеса со долг работен век, но може да се измие со вода, што е лесно за одржување.2. Прекрасен Изглед : Создадете мек и свеж изглед, облечете го вашиот прозорец со овие полу-проегирни ленени текстурирани завеси.3. Погоден е за дневна соба, спална соба, кујна и други простории.4.Лесно За Нега : машина/рачно перење само во ладна вода, нежен циклус, сушење на ниско ниво, без белење, пеглање со ниска температура.Пакет Вклучени : 2 х Завеси Само Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. БЛОКИРАЊЕ НА СВЕТЛИНА-Завесите блокираат 85-95% сончева светлина и УВ зраци (Темната боја работи подобро) за максимална приватност и непречен сон. Термичкото својство на завесите за затемнување осигурува дека температурата во просторијата е регулирана. Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на сонце. НЕВЕРОЈАТЕН МАТЕРИЈАЛ : Супер тешките И меки Панели За Затемнување Се многу популарни. Без облога, без формалдехид, отпорен на Избледување, пријателски за кожата, заштита на приватноста, создава хармонична средина. Истите материјали се од двете страни. ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : Чувајте ги вашите простории од студени нацрти во зима и одбијте ја летната топлина со нашата иновативна технологија за термичко обложување, помагајќи ви да заштедите пари за греење и ладење на вашиот дом. ШИРОКА УПОТРЕБА : Одговара на различни стилови на завеси за затемнување со иста боја во продавницата. Покрај тоа, достапни се различни стилски валанси. Совршен избор за бања, кујна, кафуле или кој било мал прозорец. ЛЕСНА НЕГА : завршувањето Со Добар квалитет ќе издржи години на употреба. Машина за перење и Миење на температурата на водата под 86 F. Благ детергент без белење. Пеглање со ниска температура. Не користете остри работи гребење завеси.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33
Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68
Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68