• Ново
Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба Цврст Дом Декор Убава Бања Светло Р?

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Buyers rating:
DEN 157.92

Износ

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бела, Сина, Црна, Виолетова, Портокалова : 45 х 45 см/17,71 х17, 71 инчспецијална Карактеристика : Замавнувања, Третмани Со Прозорци, Валанс На Прозорци за кујна, Декорација На Домот, Реси Валанс Завеси : 1. Луксузен Дизајн : нашиот водопад валанс е филтрирање на светлината. Дното на завесите се зашиени со ресни, додадена мода и луксуз,чувајте добар ефект на завеса, може да биде убаво обесени на завесата.2. Широко Користен : нашата завеса за валанс може убаво да го покрие горниот дел од прозорците, да ја контролира и балансира сончевата светлина влегува во вашата соба. Совршен за вашата кујна, бања, перална и мал прозорец.Пакет Вклучени : 1 х Панел Водопад Валанс Само Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Пакетот Содржи : Секој пакет содржи 1 валанс. Валансот на завесата е долг 17,71 "широк за 17,71", а со џеб од 3 инчи прачка одозгора, одговара на повеќето стандардни прачки, лесен за инсталирање. Суперпозиција на повеќекратно врзување ефект поубав од стилот на еден панел, се препорачува да се користат 2 или повеќе замавнувања. Луксузен Дизајн : нашиот водопад валанс е филтрирање на светлината. Дното на завесите се зашиени со ресни, додадена мода и луксуз,чувајте добар ефект на завеса, може да биде убаво обесени на завесата. Декорација на домот : нашиот валанс на прозорци може да го омекне изгледот на прозорецот и се појавува луксузен и воздушен изглед. Можете да ги ажурирате или преуредите вашите прозорци со овој производ. Широко Користен : нашата завеса за валанс може убаво да го покрие горниот дел од прозорците, да ја контролира и балансира сончевата светлина влегува во вашата соба. Совршен за вашата кујна, бања, перална и мал прозорец. Инструкции за нега : Машина Или рачно перење во ладна вода. Суво или природно суво. Нема белење. Ако поради некоја причина вашето купување не е соодветно за вас, слободно контактирајте ја нашата грижа за клиентите. Со задоволство ќе ги поправиме работите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68
Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68
Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33