• Ново
Не. Паркам Фарма Карирана Полупроѕирна Прачка Џебна Кујна Завеса Валанс

Не. Паркам Фарма Карирана Полупроѕирна Прачка Џебна Кујна Завеса Валанс

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Додадете шик на фарма во прозорецот на вашата кујна Со Валансот На Кујнската Завеса Бр. 918 Паркам Со класичен кариран дизајн на гингам. Едноставниот дизајн на џебот на прачката овозможува лесна инсталација на лизгање на шипки за завеси до + " во дијаметар. Продадени како индивидуални валанси со димензии 54" ширина со 14 " должина. Парови за координирање на нивоа или парови за замав се продаваат одделно. Внимателно измерете пред да ја изберете саканата големина. Машинско перење ладно на нежен циклус. Користете белило без хлор кога е потребно. Исушете се на тивок оган, користејќи ладно железо по потреба. Карактеристики фарма гингам дизајн. Нежно ја филтрира светлината додека ја подобрува приватноста. Џебот на прачката одговара на шипките за завеси со дијаметар до+". Координирајте со соодветните завеси или нивоа. Машина за перење. Вклучува 1 единствен валанс. Завеса прачка не се вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Внатрешен водопад-Чиста Валанс Филтрирање На Светлината Водопад Валанс Прачка Џеб Луксузни Прозорец Валанси Ресни Спална Соба

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестеркол : Розова, Зелена, Бе�

DEN 157.92