• Ново
Громет Дупчица Горниот Панел Ретро Цвет Шема Чиста Тул Воил Завеса Органза Валанс Шамија Завеса W: 39xL: 98

Громет Дупчица Горниот Панел Ретро Цвет Шема Чиста Тул Воил Завеса Органза Валанс Шамија Завеса W: 39xL: 98

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Пакетот Вклучува : Само 1xstring Завеса Панел (и други украси не се вклучени.) Спецификација : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Полиестерстил : Модерна Големина : 100x200cm/100x270cm Notice : 1.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Моламразберете, Благодарам!Карактеристики : 1,Чистата ја филтрира дневната светлина тивко и пријатно се појавува додека можете да уживате во читањето и пиењето кафе до неа;2,Поканете светлина во просторијата додека обезбедувате внатрешна приватност во исто време;Совршен за кујна, спална соба, дневна соба, трпезарија и лизгачка стаклена врата;3,Добри подароци За вашите родители, пријатели и колеги;Стилски И имаат уникатен дизајн;4,Избран материјал, силен, долготраен и со помала веројатност да искине или искине, исклучителна изработка;5,Еко-пријателски И Здрав, без отров;6,упатство за нега : лесно измијте ја раката со ладна вода, ниско железо, не избелувајте Или исушете ја. ЧУВСТВУВАЈТЕ СЕ БЕЗБЕДНО : Чистиот воил ја прави оваа завеса еколошка без хемиски слој и отровен мирис. Се чувствува безбедно кога ќе се приближите до прозорецот. Оваа газа завеса изгледа елегантно во прозорецот на вашата спална соба, дневна соба или кујна. ФИЛМ И ДОБРА ДИШЕ : завесата е прилично лесна и дише и изгледа многу проегирно. Завесата Норби е одлична за елегантни луѓе, кога сонцето низ нив, кул завесата е толку прекрасна. ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : 1 панели по пакет(можеби ќе ви требаат 2 парчиња). Понудени во врба шема. Големините се 39,4 "х 78,8" и 39,4"Х 106,3". Верувај дека можеш да те најдеш. Драперијата Норби е конструирана со џеб од прачка, што одговара на шипката за завеси по ваш избор до 1,57 инчи или помалку во дијаметар, што ги прави завесите лесни за инсталирање и лизгање. ДЕКОРАЦИЈА НА ДОМОТ : Добро изработени и убави панели со нежни цветни дезени течат пред вашиот прозорец и ја украсуваат вашата соба. Совршен за вашата спална соба, дневна соба, семејна соба, трпезарија, канцеларија или кој било друг простор на прозорецот што може да го искористи тој совршен завршен допир.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-Парче Филтрирање На Светлината Проѕирна Завеса На Вратата На Краткиот Прозорец Тул Со Половина Прозорец Завеса Воил Кафуле

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новхедер : Род Џебстил : Модерен Материјал : Полиестеркол : Жолта, Црна,

DEN 191.52
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33
Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Беивеи-Сет Род Џеб Тул Прозорец Завеса Прекрасни Животни Воил Прозорец Завеса Слот Врвот Проегирна Завеса Валанс За Дневна Соба

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Шермонтирање :

DEN 143.68
Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68