• Ново
Деца Микрофибер Затемнување Термабак Валанс

Деца Микрофибер Затемнување Термабак Валанс

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Додадете стил и функција на вашиот декор Со Затемнување? Деца Микрофибер Затемнување Валанс. Завесите и додатоците за затемнување нудат уникатна мешавина на мода и функција за секој домашен декор. Иновативната, бела подлога од пена се нанесува на ткаенината и ви овозможува да уживате во сите придобивки за блокирање на светлината, намалување на бучавата и заштеда на енергија, истовремено обезбедувајќи го истиот модерен стил и елеганција на природно течените завеси. Закачете две или повеќе валанси на стандардна или декоративна прачка за оптимално покривање и посакуван ефект. Продаден како џебен валанс со една прачка со димензии 42 инчи широк и 18 инчи долг. Џеб за прачка од 3 инчи; прачка од 1 до 2 инчи препорачана за максимален стил. Заглавието од 2 инчи додава декоративен стил. Луксузно мека ткаенина. Координирање завеса панел и завеса прачка продаваат одделно. 100% Полиестер. Машина за перење нежен циклус, падне сува, не белилото. Увезени. Продаден како единствен валанс. Ја блокира светлината, ја намалува бучавата и заштедува енергија. Лесна нега, машина за перење. Координирање завеса панел и завеса прачка продаваат одделно. 100% Полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани 1 Половина Кујна Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеси Светлината Филтрирање Кратка Завеса Цврсти Бои Шамија Валанс Дневна

Лесна употреба на лесна нега прозорец Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на со�

DEN 223.68
Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо 1-Парче Цветни Проѕирни Прозорец Завеса Слот Врвот Тул Прозорец Завеса Прачка Џеб Воил Завеса Валанс За Дневна Соба Бела

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На Светл�

DEN 3.33