• Ново
Полициска Безбедност Аура Пинк Пенкало

Полициска Безбедност Аура Пинк Пенкало

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Розовата Фенерче Аура е компактно светло за фокусирање на слајдот. Со својот елегантен дизајн и рамка за осветлување кога е фокусирана, ОВАА ПРЕДВОДЕНА фенерче лесно се вклопува во џеб или чанта. Напојувана од 2 Полициски Безбедносни батерии ААА (вклучени), оваа ултра-светла фенерче од 160 лумени има три поставки и 2-часовно време на работа на високо ниво. Дизајнирана за неа на ум, оваа моќна розова фенерче е совршен подарок за некој на кој му треба сигурна светлина во моментот. Розовата фенерче Аура е одлична за кампување, пешачење, пешачење и сите безбедносни потреби. Функции : Вклучување/Исклучување. Излез На Светлина : Високо - 160 Лумени; Ниско-50 Лумени . Време На Трчање : Високо - 2 Часа; Ниско-4 Часа . Растојание На Зракот : Високо 90 Метри; Ниско 40 Метри. Тип на батерија : 2ааа Алкална (вклучена). Слајд Фокус. Осветлување Рамка. Појас Клип . Отпорен На Удари . Отпорен На Вода.

Карактеристики

Производи во категоријата

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

ЛЕД фенерчето МИНИ Маглит обезбедува карактеристики ориентирани кон перформансите во елегантен компа�

DEN 2.33
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Кесичка За Фенерче Моле, Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кесичка За Фенерче Моле, Црна

Торбичка за Фенерче молеЦрни Карактеристики : Горниот дел од торбичката има прилагодлив ремен за ремен

DEN 1.67