• Ново
Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

ЛЕД фенерчето МИНИ Маглит обезбедува карактеристики ориентирани кон перформансите во елегантен компактен дизајн. Овој напреден инструмент за осветлување е воден од следната генерација Технологија ПРЕДВОДЕНА ОД МАГ.Придобивките вклучуваат : ЕЛЕКТРОНСКИ ПРЕКИНУВАЧ СО ПОВЕЌЕ РЕЖИМИ-Врвна Моќност-Кога се потребни врвни перформанси. - 25% Моќност-Ниско Осветлување-Режим На Трепкање-Трепка прибл. еднаш втор СОС Сигнализира Меѓународен Сигнал За Вознемиреност На Морзеовиот Код.- ВИСОКИ Перформанси ЛУКСЕОН Бунтовник ПРЕДВОДЕНА И Помоќен ПРОЕКТИРАЊЕ ПРЕДВОДЕНА Зрак кој се фокусира едноставно со ротирање на главата.- Избалансирана Оптика, комбинирајќи високо рафиниран рефлектор со нова ПОДОБРЕНА ЛЕР ЗА изведба, давајќи висок излезен интензитет. - Интелигентно Управување Со Изворот На Енергија-Рафинирање на концептот пионер На Инструментот Маг, електроника од втората генерација во фенерчето 2-Ќелија let дозволете му на корисникот да го избере нивото на моќност. - Мултифункционалниот Електронски Прекинувач нуди две различни поставки за напојување-поставка со максимална моќност што дава максимална осветленост и поставка за напојување од 25% за да се зачува енергијата на батеријата за читање ноќе или за продолжен итен случај. - Продолжено Траење На Батеријата-Во Споредба со ПРЕДВОДЕНАТА фенерче МИНИ Маглит 2аа ОД претходната генерација, оваа фенерче од следната генерација дава многу подобрена долговечност на батеријата дури и во режим на максимална моќност. И при поставување на моќност од 25%, свеж сет на батерии треба буквално да трае со денови на континуирано работење. МАГЛИТ МАГ-ПРЕДВОДЕНА.

Карактеристики

Производи во категоријата

Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Фрескапе Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33
Насочете Ја Точката Жолта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00
Стримлајт Кнуклхед Лајт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Кнуклхед Лајт

Специфичните потреби за осветлување бараат специфични алатки Со вистинската алатка за осветлување, мо�

DEN 655.36