• Ново
Streamlight Stinger HPL Полнење Лумен Фенерче w ВАЦ VDC Piggyback Паметен Полнач-75782

Streamlight Stinger HPL Полнење Лумен Фенерче w ВАЦ VDC Piggyback Паметен Полнач-75782

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Супер-цврст, непроводлив најлонски полимер со гумена гумена удобност грифиг моќ Ц4 ЛЕД технологија, отпорен на удари со 50.000 часа животен век параболичен рефлектор со длабоки садови произведува зрак за таргетирање со долг дострел со оптимално периферно осветлување за да помогне во навигацијата оптимизираната електроника обезбедува регулиран интензитет повеќефункционален прекинувач за Копче За вклучување/Исклучување дизајниран за исклучително долг животен век, тестиран на еден милион активирањесипх4 оценет за работа отпорна на вода, сите отвори се запечатени Со о-прстен9 СТАПКИ. тестирана отпорност на удар за да се обезбеди издржливост одговара на постојните полначи За прицврстување На Стингер (компактна и монтажна во која било положбасеријализирана за позитивна идентификација3 ќелија, 3,6 V-ni-Cd под-C батеријата се полни до 1.000 временски часови за целосно полнење до 7,25 континуирани часови до 10% Излезно Ниво Светло прави алатки не играчки, но вие не?треба да брзаме во запалена зграда, да бркаме осомничен или да водиме планинска забава за пребарување за да имаме корист од нашите технологии. Стримлајт направете алатки за секој што треба да ја осветли темнината, од ентузијасти на отворено до автомеханичари, до индустриски изведувачи до воен персонал и сопственици на куќи. Тие?повторно секогаш доаѓаат со начини да се направи светла посветла, полесни, покомпактен и подолготрајни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрескапе Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Стрипови Бетмен Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стрипови Бетмен Фенерче

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак...

DEN 0.33
Евереди Индустриска Економија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Индустриска Економија

Енергизатор Евереади Индустриска Економија 2Д ПРЕДВОДЕНА Фенерче Совршена За употреба во влажни или су

DEN 1.33