• Ново
ПЕЛИКАН ПОЛНЕЊЕ ПРЕДВОДЕНА Фенерче Генерал. 5

ПЕЛИКАН ПОЛНЕЊЕ ПРЕДВОДЕНА Фенерче Генерал. 5

Buyers rating:
DEN 495.84

Износ

Воведување на сите нови целосна големина, целосна моќност 8060 ЛЕР. Преполн со најнапредна технологија пронајдена во секое дежурно светло на пазарот. Напојува со Батерија на Полнење Ni MH или 4c ќелии, пеликанот? 8060 ЛЕР е најдолгото работно светло денес.Целосната големина е еднаква на целосните перформанси и, во должина од речиси 13 инчи, можете да бидете сигурни дека вашиот 8060 ќе испорача во секој итен случај. Седум часа време на трчање и 180 лумени излез гарантира дека вашата светлина ќе продолжи да гори дури и кога целиот пекол ќе се ослободи.Сметајте на солидна сигурност од 8060-тите и целосна листа на карактеристики што вклучуваат високо/ниско светло, зафат за граната без лизгање и опционален полнач во возилото. 8060 ПРЕДВОДЕНА. Каде браун се среќава со мозокот.** ЛЕР 8060 МОЖЕ ДА се користи СО 4с алкални батерии (не се вклучени). Кога користите ваков тип на батерија максималната излезна светлина е 190 лумени, а времето на работа е единаесет часа. Доаѓа стандардно со база на полнач за биро/цртичка, батерија на полнење и вклучен полнач за ѕид ОД 110v . Високо 1072/Мед 551/Ниски 29 Лумени Високи/Строб/средни/Ниски/Трепкачки режими . 4 самопрограмабилни опции . Индикатор за ниска батерија . Зафат против лизгање . Моментален прекинувач за вклучување/исклучување . ИПХ-6 водоотпорен. ЛЕР.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло

ОВАА фенерче ПРЕДВОДЕНА ОД 1 Вати се удвојува како ФЕНЕР ПРЕДВОДЕН од 18 сијалици Исто така, има магнетиз�

DEN 2.33
Насочете Ја Точката Жолта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00
Фрескапе Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Стрипови Бетмен Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стрипови Бетмен Фенерче

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак Целосно новата Ф�

DEN 0.33
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна

Streamlight H I D Litebox Рефлектор е тешка, полнење, целосно пренослива светлина за пребарување со висок интензит�

DEN 2.33