• Ново
Фенерче Усб Ц, Лумени Мала Моќна Фенерче Со Соларен Панел

Фенерче Усб Ц, Лумени Мала Моќна Фенерче Со Соларен Панел

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Со својот терминал За полнење Тип-Ц и соларен панел, полнењето станува неверојатно погодно. Долго светло : високо-ниско-строб, ниско светло (бело светло : високо, ниско; зелено светло, виолетова светлина, црвено светло, трепкање на црвено светло, трепкање на црвено и сино светло).*ИЗДРЖЛИВ и ВОДООТПОРЕН : Изработен од нерѓосувачки челик и висококвалитетен компјутерски материјал, фенерчето со приврзок за клучеви е издржливо и отпорно на капки и водоотпорно (IPX6), совршено за кампување, пешачење и активности на отворено во влажно време. Со својот терминал За полнење Тип-Ц и соларен панел, полнењето станува неверојатно погодно.Карактеристики : *СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ЕНТУЗИЈАСТИ НА ЕДЦ : нашата фенерче едц се издвојува меѓу останатите, привлекувајќи го вниманието на безброј ентузијасти за фенерче едц во Соединетите држави. Идеален е за итни случаи, секојдневна употреба и активности на отворено. Ве охрабруваме да го испробате нашиот факел, уверени дека откако ќе ги доживеете неговите извонредни перформанси и сигурност, ќе откриете дека е неопходна алатка што ги надминува вашите очекувања. ИЗДРЖЛИВ и ВОДООТПОРЕН : Изработен од нерѓосувачки челик и висококвалитетен компјутерски материјал, фенерчето со приврзок за клучеви е издржливо и отпорно на капки и водоотпорно (IPX6), совршено за кампување, пешачење и активности на отворено во влажно време. Мала, но моќна, оваа фенерче со приврзок за клучеви поседува импресивно ниво на моќност.Спецификации : Боја : Извор На Црна Моќност : Соларна Енергија, Извор На Енергија Од Батерии Тип На Извор : ЛЕР+КОЧАН+Увматеријал : Алуминиум, Нерѓосувачки Челик, Содржина На Поликарбонат : 1*Фенерче Едц1*Usb Кабел1*Рачна Белешка : 1. Бидејќи фенерчето со приврзок за клучеви прифаќа флуоресцентно куќиште за материјал, може да се види на прв поглед дури и на темни места. Идеален е за итни случаи, секојдневна употреба и активности на отворено. Постојат два магнети на главата на малата фенерче, кои можат да бидат прикачени на било која железна површина, мора да биде одличен придружник кога ќе го поправите вашиот автомобил ноќе.*МАЛ И ПРЕНОСЛИВ : џебната фенерче има совршена големина на дланката од 3,54 х1, 18 х 0,79 инчи. Се додека има светлина, овој едц фенери високите лумени можат без напор да ја надополнат својата енергија. Тие веруваат дека ја надминува секоја друга фенерче што некогаш ја сретнале. Во исто време, има и функција на практичен отворач за шишиња, што ви овозможува да уживате во освежителен пијалок додека сте надвор во пустината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна

Streamlight H I D Litebox Рефлектор е тешка, полнење, целосно пренослива светлина за пребарување со висок интензит�

DEN 2.33
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33