• Ново
Дорси Про Серија Мулти Празнина Користете Фенерче Со Z Диск PWM, Повеќе Опции На Располагање

Дорси Про Серија Мулти Празнина Користете Фенерче Со Z Диск PWM, Повеќе Опции На Располагање

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Светилката Dorcy 600 Lumen Z Drive нуди возбудливи нови функции што не се наоѓаат во другите светла. Технологијата за користење на повеќе шуплини овозможува светлината да работи на две, четири или шест ААА батерии. Дури и ако имате само две работни батерии, сепак можете да имате светлина! Оваа технологија, исто така, овозможува светлината да ги преземе карактеристиките на три различни светла во однос на лумените и времето на работа. Светлината содржи 600 лумени на високо и 200 на ниско ниво, со време на трчање од 1 час на високо и 7,5 на ниско ниво. Вградениот ИНДИКАТОР ЗА НАПОЈУВАЊЕ НА ЛЕР батеријата "мерач на гориво" ве информира за тоа колку енергија останува. Изграден од машински алуминиум на авиони со зафат за барел што не се лизга, оваа светлина е издржлива и има одлично чувство. Дорси Про Серија Мулти Празнина Користете Фенерче Со Z Drive PWM, Достапни Се Повеќе Опции : вграден индикатор за батерија во стилот на мерачот на гориво. Технологијата за користење на повеќе шуплини овозможува светлината да работи на 2, 4 или 6 ААА батерии. 600 лумени на високо и 200 на ниско ниво. Машинска алуминиумска конструкција на авиони со зафатен нелизгачки зафат. Спецификации : . Стартувај Време Високо 1ч. Зрак Растојание Високо 243. Отпорен На Вода. Врв Зрак 14720 цд. Тип на батерија ааа. Рамка 1.60. Префрли Го Копчето. Најдобра Употреба : Домаќинство, Професионално, На Отворено, Лов.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло

ОВАА фенерче ПРЕДВОДЕНА ОД 1 Вати се удвојува како ФЕНЕР ПРЕДВОДЕН од 18 сијалици Исто така, има магнетиз�

DEN 2.33
Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

ЛЕД фенерчето МИНИ Маглит обезбедува карактеристики ориентирани кон перформансите во елегантен компа�

DEN 2.33
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
Стрипови Бетмен Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стрипови Бетмен Фенерче

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак Целосно новата Ф�

DEN 0.33
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
Насочете Ја Точката Жолта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00