• Ново
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2-Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност на функцијата, како и оригиналната мини маглит фенерче, воведена пред повеќе од 25 години. Постои една голема разлика : во оваа фенерче се сместени лед лед мотор од најнова генерација и напредни електронски кола, обезбедувајќи перформанси на ниво што, уште во текот на денот, едноставно не беше можно во фенерче со оваа големина.Исто така вклучени : држач За Леќи/анти-ролна уред. Ја држи леќата и помага да се спречи тркалање на фенерчето. Комплет леќи во боја. Тоа помага да се одржи ноќното гледање. Вклучена е и јасна леќа за замена. Времето на трчање високо е 2 часа и 30 минути и 13 часа фрлањето на зракот во еко режим е 172 метри Отпорно На Вода IPX4 Package : Блистер Пакет Боја : Bluelamp Тип : LEDBrightness : 332 Lumensrun Време : 2 Часа И 30 Минути (Високо)Време На Трчање : 13 Часа (Еко)Фрли Зрак : 560peak Зрак Интензитет : 7399cd конструкција : Анодизирана алуминиумска должина : 6.2 дијаметар на главата : 1буре дијаметар : 0.71 Тежина со батерии : 4.15 Извор На Енергија : (2) Al Ќелија Алкални Батерии (Вклучени)о-прстен запечатен за отпорност на вода Отпорен : Ipx4drop Отпорност : 3.3 / 1m модел бр : sp2p11c. Upc : 38739554853. Име На Брендот : Маглит. Земја На Потекло : Обединета Држава.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрескапе Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33
Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло

ОВАА фенерче ПРЕДВОДЕНА ОД 1 Вати се удвојува како ФЕНЕР ПРЕДВОДЕН од 18 сијалици Исто така, има магнетиз�

DEN 2.33
Стрипови Бетмен Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стрипови Бетмен Фенерче

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак Целосно новата Ф�

DEN 0.33
Евереди Индустриска Економија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Индустриска Економија

Енергизатор Евереади Индустриска Економија 2Д ПРЕДВОДЕНА Фенерче Совршена За употреба во влажни или су

DEN 1.33
Стримлајт Кнуклхед Лајт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Кнуклхед Лајт

Специфичните потреби за осветлување бараат специфични алатки Со вистинската алатка за осветлување, мо�

DEN 655.36
Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

ЛЕД фенерчето МИНИ Маглит обезбедува карактеристики ориентирани кон перформансите во елегантен компа�

DEN 2.33
Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33