• Ново
Блекхок Ноќ-Опс Ксифос Нт Оружје Монтирани Светлина

Блекхок Ноќ-Опс Ксифос Нт Оружје Монтирани Светлина

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Дизајнирана за активирање со една рака, оваа светлина поставена со оружје со пердуви има држач за стегач за камери што чека патент што ви овозможува брзо да ја инсталирате светлината на речиси секоја држач за железничко оружје без употреба на алатки. Камерата-Стегач ја елиминира потребата да се лизне светлината надолу долги шини, и веднаш се инсталира на саканата локација.Карактеристики : - обликувано со вбризгување јаглеродни влакна/полимерно тело-нерѓосувачки челик и црн оксид-финиш метал - отпорен на корозија црн анодизиран алуминиум-Амбидекстрозно работење на сите програмирани функции - Интелигентниот дизајн на колото го елиминира последователниот сјај-не се потребни алатки за инсталација или отстранување на батеријата - антирефлектирачка стаклена леќа За максимален излез на светлина - ЛЕР ЗА живот со Големо влијание се спротивставува на високите г - сили од повлекување и капки - подобрена опашка капа и прекинувачи спецификации : -рака : десно - Боја : Црна-режими на излез : моментален Прекинувач, постојано вклучување, строб и индикатор за мала батерија-Максимален Излез : 180 лумени - дијаметар : 1,1 - должина : 3,1 - тежина (со/без батерии) : 2,5 Мл./1.9 мл.- Траење : 120 минути-Батерија : еден 3-волт CR123 A-Сијалица : ВИСОКО влијание CREE X ПРЕДВОДЕНА Ноќ-Ops Xiphos NTX.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрескапе Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

ЛЕД фенерчето МИНИ Маглит обезбедува карактеристики ориентирани кон перформансите во елегантен компа�

DEN 2.33
Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна

Streamlight H I D Litebox Рефлектор е тешка, полнење, целосно пренослива светлина за пребарување со висок интензит�

DEN 2.33