• Ново
Стримлајт Сино Игла Пенкало Со БЕЛИ ЛЕД Лумени Ааа Батерии

Стримлајт Сино Игла Пенкало Со БЕЛИ ЛЕД Лумени Ааа Батерии

Buyers rating:
DEN 271.68

Износ

Ова светло предводено светло има траење на батеријата 20 пати поголемо од стандардната фенерче и оди каде и да ви треба. Тело достапно Во Црна, Златна, Сребрена, АМЕРИКАНСКО Знаме, Црвена или Сина боја. ЛЕР со висок интензитет од 100.000 часа достапен Во Артик Вајт, Пламен Црвено (624нм), Ледено Сино (470нм), Навигациско Зелено (527нм), Ултравиолетово (365нм) или Инфрацрвено (880нм). Излез на светлина : Бело : 140 интензитет на врвниот зрак кандела, растојание од 24м зрак и измерен излез на системот од 11 лумени. Сина : 110 кандела врв зрак интензитет, 21м зрак растојание и 2 лумени мери систем излез. Црвено : 53 кандела врв зрак интензитет, 15м зрак растојание и 2 лумени измерени систем излез. Зелена : 59 кандела врв зрак интензитет, 15м зрак растојание и 7 лумени измерени систем излез. УВ : 3,8 мегавати измерен системски излез. ИР : 12 мегавати/ср измерен системски излез. Карактеристики : 3 "ААА" големина алкални батерии. Моментален прекинувач за трепкање и постојано вклучување. Работи до 24 континуирани часови до нивото на излез од 10% лумен. IPX4 Оценет за работа отпорна на вода. Индивидуално сериски. Џеб клип. Вклучува Заштитник За Заштита Од Отсјај. 6.21 " х .375 " (15.17 х .95 см). 1.1 мл (31.19 г). Собрани ВО САД. ИГЛА ПРЕДВОДЕНА Пенкало Фенерче-Сино Пенкало, Бела ЛЕР.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло
 • Ново
Оценка на клиентот:

Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло

ОВАА фенерче ПРЕДВОДЕНА ОД 1 Вати се удвојува како ФЕНЕР ПРЕДВОДЕН од 18 сијалици Исто така, има магнетиз�

DEN 2.33
Стрипови Бетмен Фенерче
 • Ново
Оценка на клиентот:

Стрипови Бетмен Фенерче

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак Целосно новата Ф�

DEN 0.33
Фрескапе Фенерче
 • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33
Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна
 • Ново
Оценка на клиентот:

Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна

Streamlight H I D Litebox Рефлектор е тешка, полнење, целосно пренослива светлина за пребарување со висок интензит�

DEN 2.33
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
 • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА
 • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

ЛЕД фенерчето МИНИ Маглит обезбедува карактеристики ориентирани кон перформансите во елегантен компа�

DEN 2.33
Стримлајт Кнуклхед Лајт
 • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Кнуклхед Лајт

Специфичните потреби за осветлување бараат специфични алатки Со вистинската алатка за осветлување, мо�

DEN 655.36
Насочете Ја Точката Жолта
 • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00
Евереди Индустриска Економија
 • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Индустриска Економија

Енергизатор Евереади Индустриска Економија 2Д ПРЕДВОДЕНА Фенерче Совршена За употреба во влажни или су

DEN 1.33
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
 • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
 • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
Стримлајт Задача-Светлина
 • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00