• Ново
Маглит ЛЕД 3-Ќелија Ц Батериска Ламба За Полнење Црна

Маглит ЛЕД 3-Ќелија Ц Батериска Ламба За Полнење Црна

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Maglite LED ML 125 LED фенерче на ПОЛНЕЊЕ ви дава погодност со извонредни тактички перформанси. ПРЕДВОДЕНАТА фенерче ML125 од Mag инструменти работи со 3 Алкални батерии или вклучениот пакет батерии за полнење nimh. Полнењето На Mag Lite ML125 Е едноставно, само извадете го пакетот батерии, лизнете го во приклучокот за полнење и приклучете го! И во традиционалната мода На фенерче Со инструменти Маг, добивате неверојатна функционалност за врвни перформанси. Мултимодниот Електронски Прекинувач Маг има 7 режими, вклучувајќи максимален излез, режими за заштеда на енергија и РЕЖИМ на светилник ЗА сигнал ЗА вознемиреност СОС.ИНСТРУМЕНТОТ Mag ML125 LED фенерче за полнење е запечатено со цврсти гумени О-прстени за водоотпорност. Можете да го користите Mag ML125 во сите видови временски услови благодарение на машинскиот алуминиум и елоксирањето за да се спротивставите на корозијата. Тоа е одлична комбинација на перформанси, разноврсност и цврстина, осигурувајќи дека ќе ја користите оваа фенерче со години.Карактеристики : - Моќен Led Проект Со Систем За усогласување На Зракот Mag за оптимален излез - работи На Батерија на Нимх на полнење (вклучена) или Батерии ОД 3 C Ќелии - Приклучок За Полнење - Анодизиран За отпорност на корозија и издржливост - Солиден, машински алуминиумски случај - Mag Електронски Прекинувач со Повеќе Режими за 7 Различни Начини на Работа-SOS Режимот произведува Содржина на пакетот со сигнал за вознемиреност на светилникот : - Mag Инструмент Ml125 Led Фенерче 33014 - Ni MH Батерија За полнење - Пренослив Полнач За Батерии - ac конвертор MAGLITE Ml125 - 33014-Ml125 186 лумени црна led Фенерче.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33