• Ново
Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна

Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Streamlight H. I. D. Litebox Рефлектор е тешка, полнење, целосно пренослива светлина за пребарување со висок интензитет. Лајтбоксот За Празнење Со Висок Интензитет Со Светлосна Светлина произведува фокусиран зрак светлина со димензии Еден Милион свеќи што ги осветлува предметите оддалечени 1 милја. Streamlight КРИЕШЕ Lite Box Фенер има интензитет и периферно осветлување за осветлување на целата сцена плус Навигациски Led Диоди за маневрирање со слаба осветленост. Идеален за одржување на терен, проверка на градилиштата и далечинска опрема, оваа фенерче Со Светло е тешка, полна, целосно пренослива фенерче за пребарување со висок интензитет што го прави сето тоа. Интегрални Д-прстени На Streamlight КРИЕШЕ Litebox Еден Милион Свеќи Светло За Пребарување Со Висок Интензитет на Празнење овозможуваат прицврстување на вклучениот ремен за рамо. Рефлекторот за Пребарување На Рефлекторот опционален ir филтер за поминување се прикачува на прстенот на еластомерната леќа.Скриен Litebox Стандарден Систем : Црното доаѓа со ремен за рамо со брзо ослободување, и 120v AC (дома) и 12v DC (автомобилски) полначи, решетка за полнење. Streamlight КРИЕШЕ Lite Box.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
Евереди Општа Намена 4пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33