• Ново
Gogreen Power LED Професионална Фенерче, Енергетски Ефикасна Алуминиумска Школка Фенерче

Gogreen Power LED Професионална Фенерче, Енергетски Ефикасна Алуминиумска Школка Фенерче

Buyers rating:
DEN 816.00

Износ

СВЕТИЛКАТА GOGREEN Power 28 LED користи најсветла БЕЛА LED технологија и ви обезбедува одличен извор на светлина. Напојувана од 3 ААА батерии, фенерчето користи 28 најсветли бели LED светилки што можат да достигнат излез од 100 лумени. 28 ПРЕДВОДЕНА фенерче на гогрин нуди професионална осветленост и содржи леќа отпорна на кршење за околности со големо влијание. Опремена со цврста алуминиумска обвивка, оваа солидна фенерче е совршен додаток на вашите материјали за кампување, гаражи, тавани или исто како итно светло дома! Моќната фенерче има фокусиран зрак, што го прави многу корисен за речиси сите ситуации каде што се потребни итни светла. Фенерчето вклучува и глава што не се тркала и ergономска рачка, што ја прави оваа фенерче задолжителна за сите. Дополнително, фенерчето доаѓа со врвен ремен за зглоб, што гарантира дека фенерчето безбедно останува во вашите раце. Оваа пренослива фенерче доаѓа со 28 Led Диоди и ги исполнува сите индустриски стандарди. Одете Зелено И следете ги упатствата лоцирани на пакетот производи за рециклирање (посетете ја почетната страница На Gogreen Power за дополнителни детали) LED Фенерче : LED фенерчето Go Green Power 28 користи најсветла БЕЛА LED технологија и ви обезбедува одличен извор на светлина. 100 Лумен Фенерче : Напојувано од 3 ААА батерии, фенерчето користи 28 најсветли бели LED светилки што можат да достигнат излез од 100 лумени. Фенерче отпорно на удари : фенерчето НА Go Green 28 led нуди професионална осветленост и содржи леќа отпорна на кршење за околности со голем удар. Ergономска Фенерче : фенерчето вклучува и глава што не се тркала и ergономска рачка, што ја прави оваа фенерче задолжителна за сите. Големина и Други Детали : оваа пренослива фенерче доаѓа со 28 Led Диоди и ги исполнува сите индустриски стандарди. Одете Зелено И следете ги упатствата лоцирани на пакетот производи за рециклирање (посетете ја почетната страница На Gogreen Power за дополнителни детали).

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрескапе Фенерче
 • Ново
Оценка на клиентот:

Фрескапе Фенерче

7 " генерално Црна триаголна форма на доказ за ролна со вар зелена облога Карактеристики ВИСОК излез CREE XP

DEN 1.33
Евереди Индустриска Економија
 • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Индустриска Економија

Енергизатор Евереади Индустриска Економија 2Д ПРЕДВОДЕНА Фенерче Совршена За употреба во влажни или су

DEN 1.33
Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА
 • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МАГ-ПРЕДВОДЕНА

ЛЕД фенерчето МИНИ Маглит обезбедува карактеристики ориентирани кон перформансите во елегантен компа�

DEN 2.33
Евереди Општа Намена 4пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Евереди Општа Намена 4пк

Eveready LED економија фенерче 4pk energizer холдингс, е еден од најголемите светски производители на примарни бат�

DEN 2.00
Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло
 • Ново
Оценка на клиентот:

Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло

ОВАА фенерче ПРЕДВОДЕНА ОД 1 Вати се удвојува како ФЕНЕР ПРЕДВОДЕН од 18 сијалици Исто така, има магнетиз�

DEN 2.33
Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
 • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol
 • Ново
Оценка на клиентот:

Mag-lite Минимаг Led Ќелијаol Hol

Mag Lite MINI Mag LED PRO 2Cell Aa Combo Pack Blue The MINI Maglite PRO LED фенерче го нуди истиот класичен дизајн, а истата едноставност

DEN 3.33
Стрипови Бетмен Фенерче
 • Ново
Оценка на клиентот:

Стрипови Бетмен Фенерче

Кој рече дека Треба Да бидеш Комесар На Готам сити за да создадеш свој сигнал за лилјак Целосно новата Ф�

DEN 0.33
Стримлајт Кнуклхед Лајт
 • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Кнуклхед Лајт

Специфичните потреби за осветлување бараат специфични алатки Со вистинската алатка за осветлување, мо�

DEN 655.36
Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна
 • Ново
Оценка на клиентот:

Streamlight КРИЕШЕ LiteBo 120V AC 12VDC, Црна

Streamlight H I D Litebox Рефлектор е тешка, полнење, целосно пренослива светлина за пребарување со висок интензит�

DEN 2.33
Стримлајт Задача-Светлина
 • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Насочете Ја Точката Жолта
 • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
 • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33